Ieškote turiningos dienos stovyklos vasarą savo vaikui ar vaikams? Dalyvavimas “Magelanų” vasaros stovykloje yra puikus būdas tyrinėti, suteikiant patirties, savarankiškumo ir pasitikėjimo.

Magelanų istorija prasidėjo 2016 metų vasarą. Giminių, draugų ir kaimynų vaikai susibūrė į dienos stovyklą ir leidosi tyrinėti aplinką.

Tuo metu tai buvo didžiulis noras padovanoti vaikams savaitę laiko ir daryti viską ko tik jie nori, neriboti jų žingeidumo, parodyti koks pasaulis yra platus. Būtent tą pirmąją savaitę ir gimė tikroji Magelanų stovyklos misija – ugdyti vaikų savarankiškumą, mokyti juos kasdieninių socialinių dalykų, ugdyti bendravimą su aplinka.

Kadangi Magelanų stovykla taip visiems patiko, todėl besitęsiant vaikų nuolatiniams klausinėjimams – „kada, kada, kada bus dar Magelanai?” – tai tapo nuolatine, kasmetine, stovykla kiekvieną vasara.

Dabar jau auga antra karta Magelanų, kurie su nekantrumu laukia vasaros ir pirmų žygių per Lietuvos miestus. Esame tikri, kad visi Lietuvos vaikai nori įdomiai praleisti laiką. Todėl nebijokite, kad Jūsų vaikai maži – jie tikrai jau dideli. Parodę truputį daugiau pasitikėjimo vaikais, mes paskatinsime juos elgtis atsakingai, gerbti aplinkinius, galvoti apie ateitį ir augti dorais piliečiais.

Kviečiame visus Lietuvos vaikus sudalyvauti Magelanų dienos stovykloje, vienintelėje Lietuvoje, kurios metu vaikai tiek daug visko aplanko ir pamato. Jokiems telefonams nelieka laiko, o šūksniai – „Mama, mes čia buvom ir čia buvom“ – aidi visus metus.

7+

VASAROS

12+

metų darbo su vaikais patirtis

100%

LAIMINGŲ VAIKŲ IR TĖVeliŲ