Magelanų istorija prasidėjo 2014 metų vasarą. Giminių, draugų ir kaimynų vaikai susibūrė į dienos stovyklą ir leidosi tyrinėti aplinką.

Apie mus

10 +

metų

patirties


Tuo metu tai buvo didžiulis noras padovanoti vaikams savaitę laiko ir daryti viską ko tik jie nori, neriboti jų žingeidumo, parodyti, koks pasaulis yra platus. Būtent tą pirmąją savaitę ir gimė tikroji Magelanų stovyklos misija – ugdyti vaikų savarankiškumą, mokyti juos kasdieninių socialinių dalykų, ugdyti bendravimą su aplinka.

Kadangi Magelanų stovykla taip visiems patiko, todėl besitęsiant vaikų nuolatiniams klausinėjimams – „kada, kada, kada bus dar Magelanai?” – tai tapo nuolatine, kasmetine, stovykla kiekvieną vasara.

Esame tikri, kad visi Lietuvos vaikai nori įdomiai praleisti laiką. Todėl nebijokite, kad Jūsų vaikai maži – jie tikrai jau dideli. Parodę truputį daugiau pasitikėjimo vaikais, mes paskatinsime juos elgtis atsakingai, gerbti aplinkinius, galvoti apie ateitį ir augti dorais piliečiais.

Ieškote turiningos dienos stovyklos vasarą savo vaikui ar vaikams? Dalyvavimas “Magelanų” vasaros stovykloje yra puikus būdas tyrinėti, suteikiant patirties, savarankiškumo ir pasitikėjimo.

Kviečiame visus Lietuvos vaikus sudalyvauti Magelanų dienos stovykloje, vienintelėje Lietuvoje, kurios metu vaikai tiek daug visko aplanko ir pamato. Jokiems telefonams nelieka laiko, o šūksniai – „Mama, mes čia buvom ir čia buvom“ – aidi visus metus.

Patirtimi apie MAGELANŲ stovyklą dalinasi tėveliai, kurių vaikai dalyvavo 2023 m. stovyklos pamainose. 

Atsiliepimai